Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Uchwała Nr XXIV.176.2026 Rady Miejskiej w Ujeździe z dnia 27-04-2026

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 12 i 15, w związku z art. 10 ust. 1 oraz art. 74 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1153 i 1436 oraz z 2026 r. poz. 252) oraz art. 39 ust.1 ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1733, 1844) Rada Miejska w Ujeździe uchwala, co następuje:

§ 1. Gmina Ujazd przystępuje do współdziałania z Gminami: Strzelce Opolskie, Zawadzkie i Kolonowskie, poprzez zawarcie porozumienia międzygminnego.

§ 2. Porozumienie między Gminami, o których mowa w § 1 polegać będzie na realizacji projektu „Poprawa efektywności energetycznej w gminie Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie i Kolonowskie” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Działanie 2.1 Poprawa efektywności energetycznej w województwie opolskim – Nabór FEOP.02.01-IZ.00-002/26.
§ 3. Szczegółowe zasady współpracy zostaną określone w Porozumieniu międzygminnym.
§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Ujazdu.
§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Tomasz Cichoń

 

PDF   Uchwała Nr XXIV.176.2026 Rady Miejskiej w Ujeździe z dnia 27-04-2026 w sprawie wyrażenia woli współdziałania z?innymi gminami i?zawarcia przez Gminę Ujazd porozumienia międzygminnego dotyczącego zasad współpracy w?ramachProgramu Fundus.00-00226.pdf (2,46MB)